WYKOŃCZENIE I REMONT

Naszym zdaniem, kluczem do zadowolenia klienta i dobrze wykonanej pracy budowlanej jest właściwa technologia realizacji. Najlepsze jakościowo materiały oraz nowoczesny sprzęt nie wystarczą, jeśli nie zostaną wsparte staranną i umiejętną realizacją pewnego procesu.

Wykonując prace wykończeniowo-remontowe, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, zawsze postępujemy według schematu, wypracowanego podczas wielu lat istnienia firmy.

Wewnętrzne prace wykończeniowo-remontowe: realizacje wewnątrz budynków rozpoczynamy od wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej z uwzględnieniem instalacji alarmowej, rolet zewnętrznych itp. Kolejnym etapem jest wykonanie tynków wewnętrznych. Obecnie najczęściej stosujemy tynki cementowo-wapienne (Knauf lub Weber) lub gipsowe (Knauf, Bolix). Następnym działaniem jest założenie instalacji centralnego ogrzewania i wykonanie wylewki agregatem. Do wykańczania poddaszy używamy płyt kartonowo-gipsowych Regips, które są podstawą systemu suchej zabudowy.

Po wysezonowaniu tynków i wylewek przystępujemy do wykonania gładzi gipsowych, glazury, montażu stolarki wewnętrznej, podłóg itp. W tej ostatniej fazie projektu korzystamy z zaangażowania inwestora, który wie najlepiej, jak ma wyglądać końcowy efekt prac, dlatego każda jego uwaga jest dla nas niezbędną wskazówką.

Zewnętrzne prace wykończeniowo-remontowe: podstawowym etapem pracy na zewnątrz budynku jest wykonanie elewacji, która może być zrealizowana z dociepleniem lub bez. Jako materiał termoizolacyjny stosujemy wełnę mineralną bądź styropian. Zewnętrzna wyprawa elewacji może być wykonana z tynków mineralnych, akrylowych, silikatowych lub silikonowych, których wiodącym producentem jest firma KABE. Stosować można także system BOLIX lub ATLAS.

zobacz nasze realizacje
info@komplexbud.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Komplex-bud Sp. z o.o.
43 – 450 Ustroń
ul. Łączna 21

tel. +48 51 50 55 576
e-mail :